Agrostav Pardubice a.s.
IČO: 46506063Aktuální nabídky práce
Platy ve firmě Agrostav Pardubice a.s.
Agrostav Pardubice a.s. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 27 328 Kč hrubého (medián 27 328 Kč, tedy přibližně 22 617 Kč čistého), podle 3 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 9 % nižší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).
| Pozice | Průměrná nabízená mzda | Nabídek |
|---|---|---|
| Obkladači | 27 328 Kč | 1 |
| Svářeči | 27 328 Kč | 1 |
| Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) | 27 328 Kč | 1 |
Nabízené mzdy se pohybují od 27 328 Kč do 27 328 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 18. 5. 2026.
Kde Agrostav Pardubice a.s. nabírá
Časté otázky
Kolik se platí ve firmě Agrostav Pardubice a.s.?
Průměrná nabízená mzda je 27 328 Kč, medián 27 328 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 3 inzerátů firmy na Flekni.
Kolik má Agrostav Pardubice a.s. volných míst?
Aktuálně 3 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: zedníci, obkladači, svářeči.
Kde firma Agrostav Pardubice a.s. sídlí?
Sídlo firmy je na adrese Hostovická 231, Černá za Bory, 53301 Pardubice, IČO 46506063.
Doporučení od zaměstnanců
Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!
Sdílejte svou zkušenost
Informace o firmě
- Právní forma
- Akciová společnost
- IČO
- 46506063
- DIČ
- CZ46506063 · plátce DPH
- Velikost
- 50–99 zaměstnanců
- Vznik
- 7. 7. 1992 (34 let na trhu)
- Sídlo
- Hostovická 231, Černá za Bory, 53301 Pardubice
- Stav
- Aktivní
Adresa
Hostovická 231, Pardubice, 53301