Akciový pivovar LIBERTAS a.s. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Akciový pivovar LIBERTAS a.s.

IČO: 04799411

Aktuální nabídky práce

Úvaly od 24000 Kč až 28000 Kč

Jaké profese Akciový pivovar LIBERTAS a.s. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Sládci a sladovníci 1 24 000 Kč

Kde Akciový pivovar LIBERTAS a.s. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Škvorecká 2200, 25082 Úvaly

Časté otázky

Kolik má Akciový pivovar LIBERTAS a.s. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: sládci a sladovníci.

Kde firma Akciový pivovar LIBERTAS a.s. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Škvorecká 2200, 25082 Úvaly, IČO 04799411.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Akciová společnost
IČO
04799411
DIČ
CZ04799411 · plátce DPH
Velikost
6–9 zaměstnanců
Vznik
8. 3. 2016 (10 let na trhu)
Sídlo
Škvorecká 2200, 25082 Úvaly
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba nápojůMaloobchodStravování a pohostinstvíPrávní a účetnické služby
Adresa

Škvorecká 2200, Úvaly, 25082

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení