A.K.U.P.I. CB spol. s r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

A.K.U.P.I. CB spol. s r.o.

IČO: 26076748

Aktuální nabídky práce

České Budějovice od 50000 Kč až 60000 Kč

Jaké profese A.K.U.P.I. CB spol. s r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Řídící pracovníci v oblasti dopravy 1 50 000 Kč

Kde A.K.U.P.I. CB spol. s r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
České Budějovice · 1
Sídlo firmy: Čéčova 625/26, České Budějovice 3, 37004 České Budějovice

Časté otázky

Kolik má A.K.U.P.I. CB spol. s r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: řídící pracovníci v oblasti dopravy.

Kde firma A.K.U.P.I. CB spol. s r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Čéčova 625/26, České Budějovice 3, 37004 České Budějovice, IČO 26076748.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
26076748
DIČ
CZ26076748 · plátce DPH
Velikost
25–49 zaměstnanců
Vznik
10. 6. 2004 (22 let na trhu)
Sídlo
Čéčova 625/26, České Budějovice 3, 37004 České Budějovice
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Sběr a zpracování odpadůVýstavba budovSpecializované stavební činnostiVelkoobchodPozemní dopravaStravování a pohostinství
Adresa

Čéčova 625/26, České Budějovice, 37004

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení