ASTRA maso, s.r.o.
IČO: 03673189Aktuální nabídky práce
Platy ve firmě ASTRA maso, s.r.o.
ASTRA maso, s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 28 466 Kč hrubého (medián 25 000 Kč, tedy přibližně 20 920 Kč čistého), podle 3 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 17 % nižší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).
| Pozice | Průměrná nabízená mzda | Nabídek |
|---|---|---|
| Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě | 25 000 Kč | 1 |
| Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) | 22 400 Kč | 1 |
| Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři | 38 000 Kč | 1 |
Nabízené mzdy se pohybují od 22 400 Kč do 38 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 24. 6. 2026.
Jaké profese ASTRA maso, s.r.o. hledá
| Profese | Nabídek | Průměr v oboru |
|---|---|---|
| Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři | 1 | 38 000 Kč |
| Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě | 1 | 25 000 Kč |
| Pomocní manipulační pracovníci | 1 | 22 400 Kč |
Kde ASTRA maso, s.r.o. nabírá
Benefity, které firma nabízí
Časté otázky
Kolik se platí ve firmě ASTRA maso, s.r.o.?
Průměrná nabízená mzda je 28 466 Kč, medián 25 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 3 inzerátů firmy na Flekni.
Kolik má ASTRA maso, s.r.o. volných míst?
Aktuálně 3 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři, ostatní pomocní pracovníci ve výrobě, pomocní manipulační pracovníci.
Kde firma ASTRA maso, s.r.o. sídlí?
Sídlo firmy je na adrese Dr. M. Horákové 1559, 50401 Nový Bydžov, IČO 03673189.
Doporučení od zaměstnanců
Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!
Sdílejte svou zkušenost
Informace o firmě
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- IČO
- 03673189
- DIČ
- CZ03673189 · plátce DPH
- Velikost
- 25–49 zaměstnanců
- Vznik
- 29. 12. 2014 (12 let na trhu)
- Sídlo
- Dr. M. Horákové 1559, 50401 Nový Bydžov
- Stav
- Aktivní