DAHANA-CZ s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

DAHANA-CZ s.r.o.

IČO: 05803136

Aktuální nabídky práce

Kladno od 23000 Kč
Praha od 23000 Kč
Praha od 22400 Kč

Platy ve firmě DAHANA-CZ s.r.o.

DAHANA-CZ s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 22 800 Kč hrubého (medián 23 000 Kč, tedy přibližně 19 452 Kč čistého), podle 3 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 23 % nižší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).

PozicePrůměrná nabízená mzdaNabídek
Pomocní kuchaři 22 800 Kč 3

Nabízené mzdy se pohybují od 22 400 Kč do 23 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 25. 5. 2026.

Jaké profese DAHANA-CZ s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Pomocní kuchaři 3 22 800 Kč

Kde DAHANA-CZ s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Praha · 2 Kladno · 1
Sídlo firmy: Libušská 319/126, Písnice, 14200 Praha 4

Časté otázky

Kolik se platí ve firmě DAHANA-CZ s.r.o.?

Průměrná nabízená mzda je 22 800 Kč, medián 23 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 3 inzerátů firmy na Flekni.

Kolik má DAHANA-CZ s.r.o. volných míst?

Aktuálně 3 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: pomocní kuchaři.

Kde firma DAHANA-CZ s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Libušská 319/126, Písnice, 14200 Praha 4, IČO 05803136.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
05803136
DIČ
CZ05803136 · plátce DPH
Velikost
6–9 zaměstnanců
Vznik
10. 2. 2017 (9 let na trhu)
Sídlo
Libušská 319/126, Písnice, 14200 Praha 4
Stav
Aktivní
Obor činnosti
MaloobchodOstatní odborné činnostiStravování a pohostinství
Adresa

Libušská 319/126, Praha, 14200

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení