Domov pro seniory Pohoda — platy, recenze a volná místa | Flekni

Domov pro seniory Pohoda

IČO: 70947571

Aktuální nabídky práce

Netolice od 31360 Kč

Jaké profese Domov pro seniory Pohoda hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Kuchaři 1 31 360 Kč

Kde Domov pro seniory Pohoda nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Budějovická 159, 38411 Netolice

Časté otázky

Kolik má Domov pro seniory Pohoda volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: kuchaři.

Kde firma Domov pro seniory Pohoda sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Budějovická 159, 38411 Netolice, IČO 70947571.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Právní forma
Příspěvková organizace
IČO
70947571
Velikost
50–99 zaměstnanců
Vznik
21. 3. 2002 (24 let na trhu)
Sídlo
Budějovická 159, 38411 Netolice
Stav
Aktivní
Obor činnosti
MaloobchodStravování a pohostinstvíČinnosti v oblasti nemovitostíPobytové sociální službyOstatní osobní služby
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení