Dubina gastro s.r.o.
IČO: 14430223Aktuální nabídky práce
Platy ve firmě Dubina gastro s.r.o.
Dubina gastro s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 23 800 Kč hrubého (medián 24 000 Kč, tedy přibližně 20 186 Kč čistého), podle 3 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 20 % nižší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).
| Pozice | Průměrná nabízená mzda | Nabídek |
|---|---|---|
| Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení | 24 500 Kč | 2 |
| Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři | 22 400 Kč | 1 |
Nabízené mzdy se pohybují od 22 400 Kč do 25 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 2. 6. 2026.
Jaké profese Dubina gastro s.r.o. hledá
| Profese | Nabídek | Průměr v oboru |
|---|---|---|
| Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení | 2 | 24 500 Kč |
| Kuchaři, pomocní kuchaři | 1 | 22 400 Kč |
Kde Dubina gastro s.r.o. nabírá
Benefity, které firma nabízí
Časté otázky
Kolik se platí ve firmě Dubina gastro s.r.o.?
Průměrná nabízená mzda je 23 800 Kč, medián 24 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 3 inzerátů firmy na Flekni.
Kolik má Dubina gastro s.r.o. volných míst?
Aktuálně 3 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: obsluha v zařízeních rychlého občerstvení, kuchaři, pomocní kuchaři.
Kde firma Dubina gastro s.r.o. sídlí?
Sídlo firmy je na adrese Grafická 3365/1, Smíchov, 15000 Praha 5, IČO 14430223.
Podobní zaměstnavatelé
Doporučení od zaměstnanců
Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!
Sdílejte svou zkušenost
Informace o firmě
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- IČO
- 14430223
- DIČ
- CZ14430223 · plátce DPH
- Velikost
- 1–5 zaměstnanců
- Vznik
- 7. 4. 2022 (4 roky na trhu)
- Sídlo
- Grafická 3365/1, Smíchov, 15000 Praha 5
- Stav
- Aktivní