Ferrite - Tech s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Ferrite - Tech s.r.o.

IČO: 29444144

Aktuální nabídky práce

Světlá Hora od 35000 Kč až 45000 Kč

Jaké profese Ferrite - Tech s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Provozní zámečníci, údržbáři 1 35 000 Kč

Kde Ferrite - Tech s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Světlá Hora · 1
Sídlo firmy: Světlá 334, 79331 Světlá Hora

Časté otázky

Kolik má Ferrite - Tech s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: provozní zámečníci, údržbáři.

Kde firma Ferrite - Tech s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Světlá 334, 79331 Světlá Hora, IČO 29444144.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
29444144
DIČ
CZ29444144 · plátce DPH
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
10. 5. 2012 (14 let na trhu)
Sídlo
Světlá 334, 79331 Světlá Hora
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba nekovových minerálních výrobkůOstatní odborné činnosti
Adresa

Světlá Hora, 79331

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení