FERRUM PLZEŇ spol. s r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

FERRUM PLZEŇ spol. s r.o.

IČO: 40527450

Aktuální nabídky práce

Klatovy od 28000 Kč až 35000 Kč
Hrdějovice od 45000 Kč

Platy ve firmě FERRUM PLZEŇ spol. s r.o.

FERRUM PLZEŇ spol. s r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 36 250 Kč hrubého (medián 36 000 Kč, tedy přibližně 28 994 Kč čistého), podle 4 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 20 % vyšší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).

PozicePrůměrná nabízená mzdaNabídek
Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci 31 500 Kč 2
Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci 37 000 Kč 1
Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel 45 000 Kč 1

Nabízené mzdy se pohybují od 28 000 Kč do 45 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 5. 6. 2026.

Kde FERRUM PLZEŇ spol. s r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Hrdějovice · 3 Klatovy · 1
Sídlo firmy: sady Pětatřicátníků 173/31, Jižní Předměstí, 30100 Plzeň

Časté otázky

Kolik se platí ve firmě FERRUM PLZEŇ spol. s r.o.?

Průměrná nabízená mzda je 36 250 Kč, medián 36 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 4 inzerátů firmy na Flekni.

Kolik má FERRUM PLZEŇ spol. s r.o. volných míst?

Aktuálně 4 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci, řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel.

Kde firma FERRUM PLZEŇ spol. s r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese sady Pětatřicátníků 173/31, Jižní Předměstí, 30100 Plzeň, IČO 40527450.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
40527450
DIČ
CZ40527450 · plátce DPH
Velikost
250–499 zaměstnanců
Vznik
12. 12. 1991 (35 let na trhu)
Sídlo
sady Pětatřicátníků 173/31, Jižní Předměstí, 30100 Plzeň
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Pozemní dopravaVelkoobchod
Adresa

U Pískárny 498, Hrdějovice, 37361

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení