FOPO II., s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

FOPO II., s.r.o.

IČO: 25159861

Aktuální nabídky práce

Pelhřimov od 40000 Kč až 60000 Kč
Pelhřimov od 25000 Kč až 40000 Kč

Jaké profese FOPO II., s.r.o. hledá

Kde FOPO II., s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Pelhřimov · 2
Sídlo firmy: Lipárecké nám. 654, 39464 Počátky

Časté otázky

Kolik má FOPO II., s.r.o. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: mechanici a opraváři motorových vozidel, mechanici a opraváři ostatních motorových vozidel.

Kde firma FOPO II., s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Lipárecké nám. 654, 39464 Počátky, IČO 25159861.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
25159861
DIČ
CZ25159861 · plátce DPH
Velikost
25–49 zaměstnanců
Vznik
17. 3. 1997 (29 let na trhu)
Sídlo
Lipárecké nám. 654, 39464 Počátky
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Prodej a opravy motorových vozidelMaloobchodPronájem a leasing
Adresa

Pražská 2030, Pelhřimov, 39301

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení