GARANT - KONGRES, s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

GARANT - KONGRES, s.r.o.

IČO: 29357250

Aktuální nabídky práce

Střítež od 35000 Kč
Střítež od 35000 Kč až 53000 Kč

Jaké profese GARANT - KONGRES, s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Kuchaři 1 35 000 Kč

Kde GARANT - KONGRES, s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Střítež · 2
Sídlo firmy: č.p. 11, 58811 Střítež

Benefity, které firma nabízí

Ubytování · 2× Zvláštní prémie · 2× Podnikové stravování · 1×

Časté otázky

Kolik má GARANT - KONGRES, s.r.o. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: kuchaři.

Kde firma GARANT - KONGRES, s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese č.p. 11, 58811 Střítež, IČO 29357250.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
29357250
DIČ
CZ29357250 · plátce DPH
Velikost
25–49 zaměstnanců
Vznik
4. 6. 2012 (14 let na trhu)
Sídlo
č.p. 11, 58811 Střítež
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Zemědělství a živočišná výrobaVýroba nápojůSběr a zpracování odpadůVýstavba budovUbytováníStravování a pohostinství
Adresa

Střítež, 58811

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení