H&H Global Plus s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

H&H Global Plus s.r.o.

IČO: 05799473

Aktuální nabídky práce

Mladá Boleslav od 22400 Kč
Mladá Boleslav od 150 Kč

Jaké profese H&H Global Plus s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Prodavači v prodejnách 2 11 275 Kč

Kde H&H Global Plus s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Mladá Boleslav · 2
Sídlo firmy: tř. Václava Klementa 806, Mladá Boleslav II, 29301 Mladá Boleslav

Časté otázky

Kolik má H&H Global Plus s.r.o. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: prodavači v prodejnách.

Kde firma H&H Global Plus s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese tř. Václava Klementa 806, Mladá Boleslav II, 29301 Mladá Boleslav, IČO 05799473.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
05799473
DIČ
CZ05799473 · plátce DPH
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
9. 2. 2017 (9 let na trhu)
Sídlo
tř. Václava Klementa 806, Mladá Boleslav II, 29301 Mladá Boleslav
Stav
Aktivní
Obor činnosti
VelkoobchodMaloobchod
Adresa

Mladá Boleslav

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení