Ing. Rostislav Lacina — platy, recenze a volná místa | Flekni

Ing. Rostislav Lacina

IČO: 42644402

Aktuální nabídky práce

Moravany od 55000 Kč

Jaké profese Ing. Rostislav Lacina hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Řidiči tahačů 1 55 000 Kč

Kde Ing. Rostislav Lacina nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Moravany · 1
Sídlo firmy: č.p. 211, 69647 Žeravice

Časté otázky

Kolik má Ing. Rostislav Lacina volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: řidiči tahačů.

Kde firma Ing. Rostislav Lacina sídlí?

Sídlo firmy je na adrese č.p. 211, 69647 Žeravice, IČO 42644402.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Fyzická osoba podnikatel
IČO
42644402
DIČ
CZ6503201298 · plátce DPH
Velikost
6–9 zaměstnanců
Vznik
15. 7. 1992 (34 let na trhu)
Sídlo
č.p. 211, 69647 Žeravice
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba kovových konstrukcí a výrobkůProdej a opravy motorových vozidelPozemní dopravaSkladování a doprava
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení