Iron Town s.r.o.
IČO: 17073383Aktuální nabídky práce
Platy ve firmě Iron Town s.r.o.
Iron Town s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 18 933 Kč hrubého (medián 22 400 Kč, tedy přibližně 19 011 Kč čistého), podle 3 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 25 % nižší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).
| Pozice | Průměrná nabízená mzda | Nabídek |
|---|---|---|
| Dělníci v oblasti výstavby budov | 17 200 Kč | 2 |
| Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov | 22 400 Kč | 1 |
Nabízené mzdy se pohybují od 12 000 Kč do 22 400 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 15. 7. 2026.
Jaké profese Iron Town s.r.o. hledá
| Profese | Nabídek | Průměr v oboru |
|---|---|---|
| Dělníci v oblasti výstavby budov | 2 | 17 200 Kč |
| Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov | 1 | 22 400 Kč |
Kde Iron Town s.r.o. nabírá
Časté otázky
Kolik se platí ve firmě Iron Town s.r.o.?
Průměrná nabízená mzda je 18 933 Kč, medián 22 400 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 3 inzerátů firmy na Flekni.
Kolik má Iron Town s.r.o. volných míst?
Aktuálně 3 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: dělníci v oblasti výstavby budov, dělníci v oblasti výstavby a údržby budov.
Kde firma Iron Town s.r.o. sídlí?
Sídlo firmy je na adrese Chudenická 1059/30, Hostivař, 10200 Praha 10, IČO 17073383.
Doporučení od zaměstnanců
Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!
Sdílejte svou zkušenost
Informace o firmě
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- IČO
- 17073383
- DIČ
- CZ17073383 · plátce DPH
- Velikost
- 10–19 zaměstnanců
- Vznik
- 25. 4. 2022 (4 roky na trhu)
- Sídlo
- Chudenická 1059/30, Hostivař, 10200 Praha 10
- Stav
- Aktivní
Kontakt
775511785Adresa
Chudenická 1059/30, Praha, 10200