IZOLACE BERAN s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

IZOLACE BERAN s.r.o.

IČO: 25405683

Aktuální nabídky práce

Ústí nad Labem od 27000 Kč

Jaké profese IZOLACE BERAN s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Izolatéři 1 27 000 Kč

Kde IZOLACE BERAN s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Ústí nad Labem · 1
Sídlo firmy: Hrbovická 437/64, Předlice, 40001 Ústí nad Labem

Časté otázky

Kolik má IZOLACE BERAN s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: izolatéři.

Kde firma IZOLACE BERAN s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Hrbovická 437/64, Předlice, 40001 Ústí nad Labem, IČO 25405683.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
25405683
DIČ
CZ25405683 · plátce DPH
Velikost
25–49 zaměstnanců
Vznik
11. 8. 1999 (27 let na trhu)
Sídlo
Hrbovická 437/64, Předlice, 40001 Ústí nad Labem
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba kovových konstrukcí a výrobkůVýstavba budovSpecializované stavební činnostiProdej a opravy motorových vozidelVelkoobchodMaloobchod
Adresa

Ústí nad Labem

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení