Jana Adamcová — platy, recenze a volná místa | Flekni

Jana Adamcová

IČO: 60760036

Aktuální nabídky práce

Jindřichov od 25000 Kč
Jindřichov od 27000 Kč

Jaké profese Jana Adamcová hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Kuchaři 1 27 000 Kč
Číšníci a servírky 1 25 000 Kč

Kde Jana Adamcová nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Jindřichov · 2
Sídlo firmy: č.p. 454, 79383 Jindřichov

Časté otázky

Kolik má Jana Adamcová volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: kuchaři, číšníci a servírky.

Kde firma Jana Adamcová sídlí?

Sídlo firmy je na adrese č.p. 454, 79383 Jindřichov, IČO 60760036.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Fyzická osoba podnikatel
IČO
60760036
DIČ
CZ6859251927 · plátce DPH
Velikost
6–9 zaměstnanců
Vznik
18. 3. 1996 (30 let na trhu)
Sídlo
č.p. 454, 79383 Jindřichov
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba nápojůStravování a pohostinství
Kontakt
602581601
Adresa

Jindřichov, 79383

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení