Jaroslav Fišer
IČO: 13363034Aktuální nabídky práce
Platy ve firmě Jaroslav Fišer
Jaroslav Fišer aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 35 000 Kč hrubého (medián 35 000 Kč, tedy přibližně 28 260 Kč čistého), podle 4 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 17 % vyšší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).
| Pozice | Průměrná nabízená mzda | Nabídek |
|---|---|---|
| Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři | 35 000 Kč | 1 |
| Mechanici klimatizací a chladicích zařízení | 40 000 Kč | 1 |
| Stavební a provozní elektrikáři | 35 000 Kč | 1 |
| Všeobecní administrativní pracovníci | 30 000 Kč | 1 |
Nabízené mzdy se pohybují od 30 000 Kč do 40 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 1. 6. 2026.
Jaké profese Jaroslav Fišer hledá
| Profese | Nabídek | Průměr v oboru |
|---|---|---|
| Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři | 1 | 35 000 Kč |
Kde Jaroslav Fišer nabírá
Časté otázky
Kolik se platí ve firmě Jaroslav Fišer?
Průměrná nabízená mzda je 35 000 Kč, medián 35 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 4 inzerátů firmy na Flekni.
Kolik má Jaroslav Fišer volných míst?
Aktuálně 4 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři.
Kde firma Jaroslav Fišer sídlí?
Sídlo firmy je na adrese Vodárenská 2561, 44001 Louny, IČO 13363034.
Doporučení od zaměstnanců
Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!
Sdílejte svou zkušenost
Informace o firmě
- IČO
- 13363034
- DIČ
- CZ6206050609 · plátce DPH
- Velikost
- 10–19 zaměstnanců
- Vznik
- 8. 4. 1992 (34 let na trhu)
- Sídlo
- Vodárenská 2561, 44001 Louny
- Stav
- Aktivní
Adresa
Litvínov, 43601