JV CAR, s.r.o.
IČO: 26819503Aktuální nabídky práce
Platy ve firmě JV CAR, s.r.o.
JV CAR, s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 28 300 Kč hrubého (medián 22 500 Kč, tedy přibližně 19 084 Kč čistého), podle 3 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 25 % nižší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).
| Pozice | Průměrná nabízená mzda | Nabídek |
|---|---|---|
| Mechanici a opraváři motorových vozidel | 40 000 Kč | 1 |
| Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) | 22 500 Kč | 1 |
| Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech | 22 400 Kč | 1 |
Nabízené mzdy se pohybují od 22 400 Kč do 40 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 27. 5. 2026.
Jaké profese JV CAR, s.r.o. hledá
| Profese | Nabídek | Průměr v oboru |
|---|---|---|
| Mechanici a opraváři motorových vozidel | 1 | 40 000 Kč |
| Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech | 1 | 22 400 Kč |
| Ostatní pomocní manipulační pracovníci | 1 | 22 500 Kč |
Kde JV CAR, s.r.o. nabírá
Časté otázky
Kolik se platí ve firmě JV CAR, s.r.o.?
Průměrná nabízená mzda je 28 300 Kč, medián 22 500 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 3 inzerátů firmy na Flekni.
Kolik má JV CAR, s.r.o. volných míst?
Aktuálně 3 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: mechanici a opraváři motorových vozidel, uklízeči a pomocníci v administrativních objektech, ostatní pomocní manipulační pracovníci.
Kde firma JV CAR, s.r.o. sídlí?
Sídlo firmy je na adrese č.p. 30, 74253 Kunín, IČO 26819503.
Doporučení od zaměstnanců
Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!
Sdílejte svou zkušenost
Informace o firmě
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- IČO
- 26819503
- DIČ
- CZ26819503 · plátce DPH
- Velikost
- 10–19 zaměstnanců
- Vznik
- 7. 11. 2003 (23 let na trhu)
- Sídlo
- č.p. 30, 74253 Kunín
- Stav
- Aktivní
Adresa
Kunín, 74253