KID Sealing Solutions GmbH, odštěpný závod — platy, recenze a volná místa | Flekni

KID Sealing Solutions GmbH, odštěpný závod

IČO: 19822839

Aktuální nabídky práce

Humpolec od 45000 Kč až 48000 Kč

Jaké profese KID Sealing Solutions GmbH, odštěpný závod hledá

Kde KID Sealing Solutions GmbH, odštěpný závod nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Humpolec · 1
Sídlo firmy: náměstí I. P. Pavlova 1789/5, Nové Město, 12000 Praha 2

Benefity, které firma nabízí

Dovolená navíc · 1×

Časté otázky

Kolik má KID Sealing Solutions GmbH, odštěpný závod volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení.

Kde firma KID Sealing Solutions GmbH, odštěpný závod sídlí?

Sídlo firmy je na adrese náměstí I. P. Pavlova 1789/5, Nové Město, 12000 Praha 2, IČO 19822839.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Odštěpný závod
IČO
19822839
DIČ
CZ686740372 · plátce DPH
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
16. 10. 2023 (3 roky na trhu)
Sídlo
náměstí I. P. Pavlova 1789/5, Nové Město, 12000 Praha 2
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba kovových konstrukcí a výrobků
Adresa

Humpolec

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení