Ladislav Kovařčík — platy, recenze a volná místa | Flekni

Ladislav Kovařčík

IČO: 06931626

Aktuální nabídky práce

Zlaté Hory od 35000 Kč

Jaké profese Ladislav Kovařčík hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Stavební a provozní elektrikáři 1 35 000 Kč

Kde Ladislav Kovařčík nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Sadová 609, 79376 Zlaté Hory

Časté otázky

Kolik má Ladislav Kovařčík volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: stavební a provozní elektrikáři.

Kde firma Ladislav Kovařčík sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Sadová 609, 79376 Zlaté Hory, IČO 06931626.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Fyzická osoba podnikatel
IČO
06931626
DIČ
CZ8509196223 · plátce DPH
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
7. 3. 2018 (8 let na trhu)
Sídlo
Sadová 609, 79376 Zlaté Hory
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba kovových konstrukcí a výrobkůVýroba strojů a zařízeníOpravy a instalace strojůSpecializované stavební činnostiVelkoobchodSkladování a doprava
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení