Laufman - stavby s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Laufman - stavby s.r.o.

IČO: 21206554

Aktuální nabídky práce

od 22400 Kč

Jaké profese Laufman - stavby s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Zedníci 1 22 400 Kč

Kde Laufman - stavby s.r.o. nabírá

Sídlo firmy: Ke Křížku 817, 33021 Líně

Časté otázky

Kolik má Laufman - stavby s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: zedníci.

Kde firma Laufman - stavby s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Ke Křížku 817, 33021 Líně, IČO 21206554.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
21206554
DIČ
CZ21206554 · plátce DPH
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
1. 2. 2024 (2 roky na trhu)
Sídlo
Ke Křížku 817, 33021 Líně
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Činnosti v oblasti nemovitostíVelkoobchodMaloobchodSpecializované stavební činnostiVýstavba budov
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení