Ledax Vysoké Mýto o.p.s. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Ledax Vysoké Mýto o.p.s.

IČO: 28117557

Aktuální nabídky práce

Vysoké Mýto od 41000 Kč
Vysoké Mýto od 39000 Kč
Vysoké Mýto od 27000 Kč
Vysoké Mýto od 170 Kč
Vysoké Mýto od 30000 Kč
Vysoké Mýto od 28000 Kč

Platy ve firmě Ledax Vysoké Mýto o.p.s.

Ledax Vysoké Mýto o.p.s. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 30 500 Kč hrubého (medián 28 000 Kč, tedy přibližně 23 122 Kč čistého), podle 7 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 7 % nižší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).

PozicePrůměrná nabízená mzdaNabídek
Praktické sestry 29 750 Kč 2
Kuchaři (kromě šéfkuchařů) 30 000 Kč 1
Pomocní kuchaři 28 000 Kč 1
Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče 28 000 Kč 1
Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních 27 000 Kč 1
Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester) 41 000 Kč 1

Nabízené mzdy se pohybují od 20 500 Kč do 41 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 22. 7. 2026.

Kde Ledax Vysoké Mýto o.p.s. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Žižkova 913, Litomyšlské Předměstí, 56601 Vysoké Mýto

Časté otázky

Kolik se platí ve firmě Ledax Vysoké Mýto o.p.s.?

Průměrná nabízená mzda je 30 500 Kč, medián 28 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 7 inzerátů firmy na Flekni.

Kolik má Ledax Vysoké Mýto o.p.s. volných míst?

Aktuálně 9 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: všeobecné sestry bez specializace, praktické sestry, kuchaři.

Kde firma Ledax Vysoké Mýto o.p.s. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Žižkova 913, Litomyšlské Předměstí, 56601 Vysoké Mýto, IČO 28117557.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Právní forma
Evropská společnost
IČO
28117557
Velikost
250–499 zaměstnanců
Vznik
1. 2. 2010 (16 let na trhu)
Sídlo
Žižkova 913, Litomyšlské Předměstí, 56601 Vysoké Mýto
Stav
Aktivní
Obor činnosti
VelkoobchodMaloobchodStravování a pohostinstvíReklama a průzkum trhuPronájem a leasingVzdělávání
Adresa

Žižkova 913, Vysoké Mýto, 56601

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení