MBG, spol. s r. o.
IČO: 47973773Aktuální nabídky práce
Platy ve firmě MBG, spol. s r. o.
MBG, spol. s r. o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 31 500 Kč hrubého (medián 30 000 Kč, tedy přibližně 24 590 Kč čistého), podle 6 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 8 % nižší než napříč profesemi na Flekni (32 500 Kč).
| Pozice | Průměrná nabízená mzda | Nabídek |
|---|---|---|
| Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii | 39 000 Kč | 1 |
| Odborní účetní všeobecní | 31 000 Kč | 1 |
| Ostatní strojírenští technici | 28 000 Kč | 1 |
| Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) | 27 000 Kč | 1 |
| Stavební architekti | 35 000 Kč | 1 |
| Svářeči | 29 000 Kč | 1 |
Nabízené mzdy se pohybují od 27 000 Kč do 39 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 13. 8. 2026.
Jaké profese MBG, spol. s r. o. hledá
| Profese | Nabídek | Průměr v oboru |
|---|---|---|
| Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii | 1 | 39 000 Kč |
| Obráběč kovů | 1 | 27 000 Kč |
| Ostatní strojírenští technici | 1 | 28 000 Kč |
| Stavební architekti | 1 | 35 000 Kč |
| Svářeč | 1 | 29 000 Kč |
| Účetní | 1 | 31 000 Kč |
Kde MBG, spol. s r. o. nabírá
Benefity, které firma nabízí
Časté otázky
Kolik se platí ve firmě MBG, spol. s r. o.?
Průměrná nabízená mzda je 31 500 Kč, medián 30 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 6 inzerátů firmy na Flekni.
Kolik má MBG, spol. s r. o. volných míst?
Aktuálně 6 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii, obráběč kovů, ostatní strojírenští technici.
Kde firma MBG, spol. s r. o. sídlí?
Sídlo firmy je na adrese Sadová 2323/4, 78901 Zábřeh, IČO 47973773.
Podobní zaměstnavatelé
Doporučení od zaměstnanců
Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!
Sdílejte svou zkušenost
Informace o firmě
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- IČO
- 47973773
- DIČ
- CZ47973773 · plátce DPH
- Velikost
- 50–99 zaměstnanců
- Vznik
- 16. 3. 1993 (33 let na trhu)
- Sídlo
- Sadová 2323/4, 78901 Zábřeh
- Stav
- Aktivní