Mesa Parts s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Mesa Parts s.r.o.

IČO: 49612212

Aktuální nabídky práce

Vysokov od 30000 Kč až 36000 Kč
Vysokov od 33000 Kč až 36000 Kč
Vysokov od 26000 Kč až 30000 Kč
Vysokov od 35000 Kč až 43000 Kč
Vysokov od 27328 Kč

Platy ve firmě Mesa Parts s.r.o.

Mesa Parts s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 30 265 Kč hrubého (medián 30 000 Kč, tedy přibližně 24 590 Kč čistého), podle 5 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou.

PozicePrůměrná nabízená mzdaNabídek
Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) 30 000 Kč 1
Montážní dělníci výrobků z kovů 33 000 Kč 1
Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů 26 000 Kč 1
Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů 27 328 Kč 1
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů 35 000 Kč 1

Nabízené mzdy se pohybují od 26 000 Kč do 35 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 24. 7. 2026.

Kde Mesa Parts s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Vysokov · 5
Sídlo firmy: č.p. 112, 54912 Vysokov

Benefity, které firma nabízí

Dovolená navíc · 5× Jízdní výhody · 5× Podnikové stravování · 2×

Časté otázky

Kolik se platí ve firmě Mesa Parts s.r.o.?

Průměrná nabízená mzda je 30 265 Kč, medián 30 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 5 inzerátů firmy na Flekni.

Kolik má Mesa Parts s.r.o. volných míst?

Aktuálně 5 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů, seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, kvalitáři a testovači výrobků, laboranti.

Kde firma Mesa Parts s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese č.p. 112, 54912 Vysokov, IČO 49612212.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
49612212
DIČ
CZ49612212 · plátce DPH
Velikost
500–999 zaměstnanců
Vznik
28. 5. 1993 (33 let na trhu)
Sídlo
č.p. 112, 54912 Vysokov
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba kovových konstrukcí a výrobkůVelkoobchod
Adresa

Vysokov, 54912

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení