MIKROP ČEBÍN a.s. — platy, recenze a volná místa | Flekni

MIKROP ČEBÍN a.s.

IČO: 46991743

Aktuální nabídky práce

Čebín od 16800 Kč až 19000 Kč

Jaké profese MIKROP ČEBÍN a.s. hledá

Kde MIKROP ČEBÍN a.s. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Čebín · 1
Sídlo firmy: č.p. 416, 66423 Čebín

Časté otázky

Kolik má MIKROP ČEBÍN a.s. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech.

Kde firma MIKROP ČEBÍN a.s. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese č.p. 416, 66423 Čebín, IČO 46991743.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Akciová společnost
IČO
46991743
DIČ
CZ46991743 · plátce DPH
Velikost
250–499 zaměstnanců
Vznik
1. 1. 1993 (33 let na trhu)
Sídlo
č.p. 416, 66423 Čebín
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Zemědělství a živočišná výrobaVýroba potravinVelkoobchodMaloobchodSkladování a dopravaPoradenství v řízení
Adresa

Čebín, 66423

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení