Nova impuls s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Nova impuls s.r.o.

IČO: 23337834

Aktuální nabídky práce

Jaké profese Nova impuls s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Ostatní uklízeči a pomocníci 1 22 400 Kč

Kde Nova impuls s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Davidovičova 1675/4, Kyje, 19800 Praha 9

Časté otázky

Kolik má Nova impuls s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: ostatní uklízeči a pomocníci.

Kde firma Nova impuls s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Davidovičova 1675/4, Kyje, 19800 Praha 9, IČO 23337834.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
23337834
DIČ
CZ23337834 · plátce DPH
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
30. 5. 2025 (1 rok na trhu)
Sídlo
Davidovičova 1675/4, Kyje, 19800 Praha 9
Stav
Aktivní
Obor činnosti
VelkoobchodČinnosti v oblasti nemovitostíMaloobchodReklama a průzkum trhuOstatní odborné činnostiSběr a zpracování odpadů
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení