OASA provoz s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

OASA provoz s.r.o.

IČO: 04781449

Jaké profese OASA provoz s.r.o. hledá

Kde OASA provoz s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Opava · 2
Sídlo firmy: Dohnálkova 3052/15, Předměstí, 74601 Opava

Časté otázky

Kolik má OASA provoz s.r.o. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních, pomocníci v kuchyni.

Kde firma OASA provoz s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Dohnálkova 3052/15, Předměstí, 74601 Opava, IČO 04781449.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
04781449
DIČ
CZ04781449 · plátce DPH
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
3. 2. 2016 (10 let na trhu)
Sídlo
Dohnálkova 3052/15, Předměstí, 74601 Opava
Stav
Aktivní
Obor činnosti
VelkoobchodOstatní odborné činnostiPronájem a leasingÚklid a správa budovAdministrativní podporaVzdělávání
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení