Ochodek Estates s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Ochodek Estates s.r.o.

IČO: 19934661

Aktuální nabídky práce

Prostějov od 30000 Kč až 150000 Kč
Frýdek-Místek od 30000 Kč až 150000 Kč
Prostějov od 30000 Kč až 140000 Kč

Platy ve firmě Ochodek Estates s.r.o.

Ochodek Estates s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 30 000 Kč hrubého (medián 30 000 Kč, tedy přibližně 24 590 Kč čistého), podle 4 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou.

PozicePrůměrná nabízená mzdaNabídek
Obchodní zástupci 30 000 Kč 4

Nabízené mzdy se pohybují od 30 000 Kč do 30 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 16. 7. 2026.

Jaké profese Ochodek Estates s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Obchodní zástupci 4 30 000 Kč

Kde Ochodek Estates s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Prostějov · 2 Frýdek-Místek · 2
Sídlo firmy: č.p. 126, 79846 Brodek u Konice

Časté otázky

Kolik se platí ve firmě Ochodek Estates s.r.o.?

Průměrná nabízená mzda je 30 000 Kč, medián 30 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 4 inzerátů firmy na Flekni.

Kolik má Ochodek Estates s.r.o. volných míst?

Aktuálně 4 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: obchodní zástupci.

Kde firma Ochodek Estates s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese č.p. 126, 79846 Brodek u Konice, IČO 19934661.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
19934661
DIČ
CZ19934661 · plátce DPH
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
16. 11. 2023 (3 roky na trhu)
Sídlo
č.p. 126, 79846 Brodek u Konice
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výstavba budovČinnosti v oblasti nemovitostíSpecializované stavební činnostiStravování a pohostinství
Adresa

Frýdek-Místek

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení