Pavel Hampl — platy, recenze a volná místa | Flekni

Pavel Hampl

IČO: 76133508

Aktuální nabídky práce

Pardubice od 35000 Kč až 42000 Kč

Jaké profese Pavel Hampl hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Kuchaři 1 35 000 Kč

Kde Pavel Hampl nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Pardubice · 1
Sídlo firmy: Veská 87, 53304 Sezemice

Benefity, které firma nabízí

Podnikové stravování · 1× Zvláštní prémie · 1×

Časté otázky

Kolik má Pavel Hampl volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: kuchaři.

Kde firma Pavel Hampl sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Veská 87, 53304 Sezemice, IČO 76133508.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Fyzická osoba podnikatel
IČO
76133508
DIČ
CZ8101083100 · plátce DPH
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
1. 3. 2008 (18 let na trhu)
Sídlo
Veská 87, 53304 Sezemice
Stav
Aktivní
Obor činnosti
VelkoobchodStravování a pohostinstvíPronájem a leasing
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení