Pekařství SEZAM s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Pekařství SEZAM s.r.o.

IČO: 19871244

Aktuální nabídky práce

Opava od 30000 Kč až 36000 Kč

Jaké profese Pekařství SEZAM s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Pekaři 1 30 000 Kč

Kde Pekařství SEZAM s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Opava · 1
Sídlo firmy: Pekařská 146/3, Město, 74601 Opava

Benefity, které firma nabízí

Dovolená navíc · 1×

Časté otázky

Kolik má Pekařství SEZAM s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: pekaři.

Kde firma Pekařství SEZAM s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Pekařská 146/3, Město, 74601 Opava, IČO 19871244.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
19871244
DIČ
CZ19871244 · plátce DPH
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
30. 10. 2023 (3 roky na trhu)
Sídlo
Pekařská 146/3, Město, 74601 Opava
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba potravin
Adresa

Pekařská 146/3, Opava, 74601

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení