Petr Fišer — platy, recenze a volná místa | Flekni

Petr Fišer

IČO: 08961727

Aktuální nabídky práce

Hříškov od 45000 Kč až 55000 Kč

Jaké profese Petr Fišer hledá

Kde Petr Fišer nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Hříškov · 1
Sídlo firmy: č.p. 182, 43904 Hříškov

Časté otázky

Kolik má Petr Fišer volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel.

Kde firma Petr Fišer sídlí?

Sídlo firmy je na adrese č.p. 182, 43904 Hříškov, IČO 08961727.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Fyzická osoba podnikatel
IČO
08961727
DIČ
CZ8108042756 · plátce DPH
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
18. 2. 2020 (6 let na trhu)
Sídlo
č.p. 182, 43904 Hříškov
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Prodej a opravy motorových vozidelPozemní doprava
Adresa

Hříškov, 43904

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení