Petr Vodička — platy, recenze a volná místa | Flekni

Petr Vodička

IČO: 45558566

Aktuální nabídky práce

Svitavy od 150 Kč až 250 Kč

Jaké profese Petr Vodička hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Montážní dělníci mechanických zařízení 1 150 Kč

Kde Petr Vodička nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Svitavy · 1
Sídlo firmy: Svitavská 633/24, Lány, 56802 Svitavy

Časté otázky

Kolik má Petr Vodička volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: montážní dělníci mechanických zařízení.

Kde firma Petr Vodička sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Svitavská 633/24, Lány, 56802 Svitavy, IČO 45558566.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Fyzická osoba podnikatel
IČO
45558566
DIČ
CZ7108263503 · plátce DPH
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
25. 3. 1992 (34 let na trhu)
Sídlo
Svitavská 633/24, Lány, 56802 Svitavy
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Specializované stavební činnostiVelkoobchodMaloobchod
Adresa

Svitavská 167/40, Svitavy, 56802

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení