Píbil Radim — platy, recenze a volná místa | Flekni

Píbil Radim

IČO: 68639767

Aktuální nabídky práce

od 50000 Kč až 60000 Kč

Jaké profese Píbil Radim hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Řidiči ostatních speciálních vozidel 1 50 000 Kč

Kde Píbil Radim nabírá

Sídlo firmy: č.p. 56, 59212 Nové Dvory

Časté otázky

Kolik má Píbil Radim volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: řidiči ostatních speciálních vozidel.

Kde firma Píbil Radim sídlí?

Sídlo firmy je na adrese č.p. 56, 59212 Nové Dvory, IČO 68639767.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Fyzická osoba podnikatel
IČO
68639767
DIČ
CZ7806254786 · plátce DPH
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
3. 5. 1999 (27 let na trhu)
Sídlo
č.p. 56, 59212 Nové Dvory
Stav
Aktivní
Obor činnosti
VelkoobchodMaloobchodPozemní dopravaReklama a průzkum trhuOstatní odborné činnostiÚklid a správa budov
Adresa

Nové Dvory, 59212

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení