Possehl Electronics Czech Republic s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Possehl Electronics Czech Republic s.r.o.

IČO: 27997804

Aktuální nabídky práce

Dýšina od 29000 Kč až 35000 Kč
Dýšina od 40000 Kč až 55000 Kč

Jaké profese Possehl Electronics Czech Republic s.r.o. hledá

Kde Possehl Electronics Czech Republic s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: č.p. 297, 33002 Dýšina

Časté otázky

Kolik má Possehl Electronics Czech Republic s.r.o. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: nástrojaři, mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení.

Kde firma Possehl Electronics Czech Republic s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese č.p. 297, 33002 Dýšina, IČO 27997804.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
27997804
DIČ
CZ27997804 · plátce DPH
Velikost
250–499 zaměstnanců
Vznik
1. 12. 2007 (19 let na trhu)
Sídlo
č.p. 297, 33002 Dýšina
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Informační technologieReklama a průzkum trhuOpravy výrobků pro domácnostMaloobchodVýroba pryžových a plastových výrobkůVelkoobchod
Adresa

Dýšina, 33002

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení