Radko Vondra — platy, recenze a volná místa | Flekni

Radko Vondra

IČO: 13207245

Aktuální nabídky práce

Hradec Králové od 40000 Kč až 50000 Kč

Jaké profese Radko Vondra hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Inženýři projektanti budov 1 40 000 Kč

Kde Radko Vondra nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Hradec Králové · 1
Sídlo firmy: Na Potoce 648/6b, Třebeš, 50011 Hradec Králové

Časté otázky

Kolik má Radko Vondra volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: inženýři projektanti budov.

Kde firma Radko Vondra sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Na Potoce 648/6b, Třebeš, 50011 Hradec Králové, IČO 13207245.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Fyzická osoba podnikatel
IČO
13207245
DIČ
CZ530916024 · plátce DPH
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
17. 9. 1992 (34 let na trhu)
Sídlo
Na Potoce 648/6b, Třebeš, 50011 Hradec Králové
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba elektrických zařízeníArchitektura a inženýrství
Adresa

Na Potoce 648/6b, Hradec Králové, 50011

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení