Schulte Automotive Wiring s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Schulte Automotive Wiring s.r.o.

IČO: 28808177

Aktuální nabídky práce

Jablonné nad Orlicí od 22400 Kč až 28000 Kč
Jablonné nad Orlicí od 26000 Kč až 28000 Kč
Jablonné nad Orlicí od 25000 Kč až 28500 Kč

Platy ve firmě Schulte Automotive Wiring s.r.o.

Schulte Automotive Wiring s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 24 466 Kč hrubého (medián 25 000 Kč, tedy přibližně 20 920 Kč čistého), podle 3 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 17 % nižší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).

PozicePrůměrná nabízená mzdaNabídek
Montážní dělníci elektronických zařízení 26 000 Kč 1
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků 25 000 Kč 1
Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech 22 400 Kč 1

Nabízené mzdy se pohybují od 22 400 Kč do 26 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 18. 6. 2026.

Kde Schulte Automotive Wiring s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Nádražní 206, 56164 Jablonné nad Orlicí

Časté otázky

Kolik se platí ve firmě Schulte Automotive Wiring s.r.o.?

Průměrná nabízená mzda je 24 466 Kč, medián 25 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 3 inzerátů firmy na Flekni.

Kolik má Schulte Automotive Wiring s.r.o. volných míst?

Aktuálně 3 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech, montážní dělníci elektronických zařízení, skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Kde firma Schulte Automotive Wiring s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Nádražní 206, 56164 Jablonné nad Orlicí, IČO 28808177.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
28808177
DIČ
CZ28808177 · plátce DPH
Velikost
500–999 zaměstnanců
Vznik
11. 11. 2010 (16 let na trhu)
Sídlo
Nádražní 206, 56164 Jablonné nad Orlicí
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba elektrických zařízeníSkladování a doprava
Adresa

Nádražní 206, Jablonné nad Orlicí, 56164

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení