Sofdani servis s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Sofdani servis s.r.o.

IČO: 14026163

Aktuální nabídky práce

Praha od 23000 Kč

Jaké profese Sofdani servis s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Pomocníci v kuchyni 1 23 000 Kč

Kde Sofdani servis s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Orebitská 616/9, Žižkov, 13000 Praha 3

Časté otázky

Kolik má Sofdani servis s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: pomocníci v kuchyni.

Kde firma Sofdani servis s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Orebitská 616/9, Žižkov, 13000 Praha 3, IČO 14026163.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
14026163
DIČ
CZ14026163 · plátce DPH
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
2. 12. 2021 (5 let na trhu)
Sídlo
Orebitská 616/9, Žižkov, 13000 Praha 3
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba nábytkuOstatní zpracovatelský průmysl
Adresa

Orebitská 616/9, Praha, 13000

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení