Stavitelství ŠMÍD s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Stavitelství ŠMÍD s.r.o.

IČO: 26402238

Jaké profese Stavitelství ŠMÍD s.r.o. hledá

Kde Stavitelství ŠMÍD s.r.o. nabírá

Sídlo firmy: Na Roudné 1550/176b, Severní Předměstí, 30100 Plzeň

Časté otázky

Kolik má Stavitelství ŠMÍD s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb.

Kde firma Stavitelství ŠMÍD s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Na Roudné 1550/176b, Severní Předměstí, 30100 Plzeň, IČO 26402238.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
26402238
DIČ
CZ26402238 · plátce DPH
Velikost
25–49 zaměstnanců
Vznik
12. 12. 2005 (21 let na trhu)
Sídlo
Na Roudné 1550/176b, Severní Předměstí, 30100 Plzeň
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výstavba budovVelkoobchodČinnosti v oblasti nemovitostíReklama a průzkum trhu
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení