Technologická agentura ČR — platy, recenze a volná místa | Flekni

Technologická agentura ČR

IČO: 72050365

Aktuální nabídky práce

Praha od 36000 Kč až 42000 Kč
Praha od 36000 Kč až 42000 Kč

Jaké profese Technologická agentura ČR hledá

Kde Technologická agentura ČR nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Evropská 1692/37, Dejvice, 16000 Praha 6

Časté otázky

Kolik má Technologická agentura ČR volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: programátoři počítačových aplikací specialisté.

Kde firma Technologická agentura ČR sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Evropská 1692/37, Dejvice, 16000 Praha 6, IČO 72050365.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Právní forma
Organizační složka státu
IČO
72050365
Velikost
500–999 zaměstnanců
Vznik
1. 7. 2009 (17 let na trhu)
Sídlo
Evropská 1692/37, Dejvice, 16000 Praha 6
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Veřejná správa
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení