Thi Yen Nguyen — platy, recenze a volná místa | Flekni

Thi Yen Nguyen

IČO: 27086542

Aktuální nabídky práce

Petrovice od 22400 Kč

Jaké profese Thi Yen Nguyen hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Prodavači smíšeného zboží 1 22 400 Kč

Kde Thi Yen Nguyen nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: č.p. 7, 40337 Petrovice

Časté otázky

Kolik má Thi Yen Nguyen volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: prodavači smíšeného zboží.

Kde firma Thi Yen Nguyen sídlí?

Sídlo firmy je na adrese č.p. 7, 40337 Petrovice, IČO 27086542.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Fyzická osoba podnikatel
IČO
27086542
DIČ
CZ8351103904 · plátce DPH
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
22. 9. 2003 (23 let na trhu)
Sídlo
č.p. 7, 40337 Petrovice
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba nápojůMaloobchod
Adresa

Petrovice, 40337

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení