Top Clean CZ s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Top Clean CZ s.r.o.

IČO: 24127655

Aktuální nabídky práce

Trutnov od 30000 Kč až 35000 Kč
Trutnov od 22400 Kč

Platy ve firmě Top Clean CZ s.r.o.

Top Clean CZ s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 24 066 Kč hrubého (medián 25 000 Kč, tedy přibližně 20 920 Kč čistého), podle 6 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 17 % nižší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).

PozicePrůměrná nabízená mzdaNabídek
Ostatní uklízeči a pomocníci 21 100 Kč 4
Ostatní pracovníci v oblasti odpadu a čištění 30 000 Kč 1
Vedoucí provozu v ostatních zařízeních 30 000 Kč 1

Nabízené mzdy se pohybují od 12 000 Kč do 30 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 29. 7. 2026.

Jaké profese Top Clean CZ s.r.o. hledá

Kde Top Clean CZ s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Trutnov · 4
Sídlo firmy: Lannova 2061/8, Nové Město, 11000 Praha 1

Časté otázky

Kolik se platí ve firmě Top Clean CZ s.r.o.?

Průměrná nabízená mzda je 24 066 Kč, medián 25 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 6 inzerátů firmy na Flekni.

Kolik má Top Clean CZ s.r.o. volných míst?

Aktuálně 6 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: ostatní uklízeči a pomocníci, vedoucí provozu v ostatních zařízeních.

Kde firma Top Clean CZ s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Lannova 2061/8, Nové Město, 11000 Praha 1, IČO 24127655.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
24127655
DIČ
CZ24127655 · plátce DPH
Velikost
50–99 zaměstnanců
Vznik
17. 6. 2011 (15 let na trhu)
Sídlo
Lannova 2061/8, Nové Město, 11000 Praha 1
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Zemědělství a živočišná výrobaSpecializované stavební činnostiVelkoobchodMaloobchodUbytováníStravování a pohostinství
Adresa

Náchodská 524, Trutnov, 54103

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení