TT asistence s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

TT asistence s.r.o.

IČO: 23193476

Platy ve firmě TT asistence s.r.o.

TT asistence s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 24 916 Kč hrubého (medián 25 000 Kč, tedy přibližně 20 920 Kč čistého), podle 6 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 17 % nižší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).

PozicePrůměrná nabízená mzdaNabídek
Dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl 24 916 Kč 6

Nabízené mzdy se pohybují od 23 500 Kč do 26 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 27. 7. 2026.

Jaké profese TT asistence s.r.o. hledá

Kde TT asistence s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Šumperk · 5
Sídlo firmy: č.p. 158, 78821 Kolšov

Benefity, které firma nabízí

Ubytování · 1×

Časté otázky

Kolik se platí ve firmě TT asistence s.r.o.?

Průměrná nabízená mzda je 24 916 Kč, medián 25 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 6 inzerátů firmy na Flekni.

Kolik má TT asistence s.r.o. volných míst?

Aktuálně 6 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl.

Kde firma TT asistence s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese č.p. 158, 78821 Kolšov, IČO 23193476.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
23193476
DIČ
CZ23193476 · plátce DPH
Velikost
6–9 zaměstnanců
Vznik
17. 4. 2025 (1 rok na trhu)
Sídlo
č.p. 158, 78821 Kolšov
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Prodej a opravy motorových vozidel
Adresa

Šumperk

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení