TUTENFŮD.CZ s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

TUTENFŮD.CZ s.r.o.

IČO: 07839618

Aktuální nabídky práce

Plzeň od 22400 Kč až 28000 Kč
Plzeň od 22400 Kč až 28000 Kč
Plzeň od 22400 Kč až 28000 Kč

Platy ve firmě TUTENFŮD.CZ s.r.o.

TUTENFŮD.CZ s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 22 400 Kč hrubého (medián 22 400 Kč, tedy přibližně 19 011 Kč čistého), podle 3 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 25 % nižší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).

PozicePrůměrná nabízená mzdaNabídek
Kuchaři (kromě šéfkuchařů) 22 400 Kč 1
Pomocní kuchaři 22 400 Kč 1
Číšníci a servírky 22 400 Kč 1

Nabízené mzdy se pohybují od 22 400 Kč do 22 400 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 23. 3. 2026.

Jaké profese TUTENFŮD.CZ s.r.o. hledá

Kde TUTENFŮD.CZ s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: U Svahu 218/7, Nová Hospoda, 31800 Plzeň

Časté otázky

Kolik se platí ve firmě TUTENFŮD.CZ s.r.o.?

Průměrná nabízená mzda je 22 400 Kč, medián 22 400 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 3 inzerátů firmy na Flekni.

Kolik má TUTENFŮD.CZ s.r.o. volných míst?

Aktuálně 3 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: kuchaři, pomocní kuchaři, číšníci a servírky.

Kde firma TUTENFŮD.CZ s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese U Svahu 218/7, Nová Hospoda, 31800 Plzeň, IČO 07839618.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
07839618
DIČ
CZ07839618 · plátce DPH
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
28. 1. 2019 (7 let na trhu)
Sídlo
U Svahu 218/7, Nová Hospoda, 31800 Plzeň
Stav
Aktivní
Obor činnosti
MaloobchodPozemní dopravaStravování a pohostinstvíČinnosti v oblasti nemovitostí
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení