TyfloCentrum Olomouc, o.p.s. — platy, recenze a volná místa | Flekni

TyfloCentrum Olomouc, o.p.s.

IČO: 25862294

Aktuální nabídky práce

Olomouc od 11200 Kč až 13000 Kč
Olomouc od 6550 Kč

Jaké profese TyfloCentrum Olomouc, o.p.s. hledá

Kde TyfloCentrum Olomouc, o.p.s. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Olomouc · 2
Sídlo firmy: I. P. Pavlova 184/69, Nová Ulice, 77900 Olomouc

Časté otázky

Kolik má TyfloCentrum Olomouc, o.p.s. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: prodavači v prodejnách, ostatní uklízeči a pomocníci.

Kde firma TyfloCentrum Olomouc, o.p.s. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese I. P. Pavlova 184/69, Nová Ulice, 77900 Olomouc, IČO 25862294.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Evropská společnost
IČO
25862294
DIČ
CZ25862294 · plátce DPH
Velikost
25–49 zaměstnanců
Vznik
28. 8. 2000 (26 let na trhu)
Sídlo
I. P. Pavlova 184/69, Nová Ulice, 77900 Olomouc
Stav
Aktivní
Obor činnosti
VelkoobchodMaloobchodPozemní dopravaČinnosti v oblasti nemovitostíReklama a průzkum trhuTerénní sociální služby
Adresa

Heyrovského 421/35, Olomouc, 77900

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení