VERE Development s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

VERE Development s.r.o.

IČO: 19933771

Aktuální nabídky práce

Jaké profese VERE Development s.r.o. hledá

Kde VERE Development s.r.o. nabírá

Sídlo firmy: Hrusická 2526/34, Záběhlice, 14100 Praha 4

Časté otázky

Kolik má VERE Development s.r.o. volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: dělníci v oblasti výstavby a údržby budov.

Kde firma VERE Development s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Hrusická 2526/34, Záběhlice, 14100 Praha 4, IČO 19933771.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
19933771
DIČ
CZ19933771 · plátce DPH
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
16. 11. 2023 (3 roky na trhu)
Sídlo
Hrusická 2526/34, Záběhlice, 14100 Praha 4
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba potravinZpracování dřevaVýroba textiliíVýroba papíruVýroba nekovových minerálních výrobkůVýroba kovových konstrukcí a výrobků
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení