Victoria - Tip, a.s. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Victoria - Tip, a.s.

IČO: 26059517

Aktuální nabídky práce

Roudnice nad Labem Mzda od 30 000 Kč až 35 000 Kč
Králův Dvůr Mzda od 22 400 Kč

Platy ve firmě Victoria - Tip, a.s.

Victoria - Tip, a.s. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 42 074 Kč hrubého (medián 30 000 Kč, tedy přibližně 24 590 Kč čistého), podle 3 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 8 % nižší než napříč profesemi na Flekni (32 500 Kč).

Nabízené mzdy se pohybují od 22 400 Kč do 73 823 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 28. 7. 2026.

Jaké profese Victoria - Tip, a.s. hledá

Kde Victoria - Tip, a.s. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Letenské náměstí 157/4, Bubeneč, 17000 Praha 7

Časté otázky

Kolik se platí ve firmě Victoria - Tip, a.s.?

Průměrná nabízená mzda je 42 074 Kč, medián 30 000 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 3 inzerátů firmy na Flekni.

Kolik má Victoria - Tip, a.s. volných míst?

Aktuálně 3 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: pracovníci heren, technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií.

Kde firma Victoria - Tip, a.s. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Letenské náměstí 157/4, Bubeneč, 17000 Praha 7, IČO 26059517.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Právní forma
Akciová společnost
IČO
26059517
Velikost
250–499 zaměstnanců
Vznik
6. 3. 2003 (23 let na trhu)
Sídlo
Letenské náměstí 157/4, Bubeneč, 17000 Praha 7
Stav
Aktivní
Obor činnosti
MaloobchodStravování a pohostinstvíInformační technologiePrávní a účetnické službyHerny a sázkové kancelářeVelkoobchod
Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení