VK Alliance s.r.o.
IČO: 27896251Aktuální nabídky práce
Platy ve firmě VK Alliance s.r.o.
VK Alliance s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 22 400 Kč hrubého (medián 22 400 Kč, tedy přibližně 19 011 Kč čistého), podle 5 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 25 % nižší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).
| Pozice | Průměrná nabízená mzda | Nabídek |
|---|---|---|
| Ostatní uklízeči a pomocníci | 22 400 Kč | 3 |
| Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov | 22 400 Kč | 1 |
| Pomocní skladníci | 22 400 Kč | 1 |
Nabízené mzdy se pohybují od 22 400 Kč do 22 400 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 4. 5. 2026.
Jaké profese VK Alliance s.r.o. hledá
| Profese | Nabídek | Průměr v oboru |
|---|---|---|
| Ostatní uklízeči a pomocníci | 3 | 22 400 Kč |
| Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov | 1 | 22 400 Kč |
| Pomocní skladníci | 1 | 22 400 Kč |
Kde VK Alliance s.r.o. nabírá
Časté otázky
Kolik se platí ve firmě VK Alliance s.r.o.?
Průměrná nabízená mzda je 22 400 Kč, medián 22 400 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 5 inzerátů firmy na Flekni.
Kolik má VK Alliance s.r.o. volných míst?
Aktuálně 5 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: ostatní uklízeči a pomocníci, dělníci v oblasti výstavby a údržby budov, pomocní skladníci.
Kde firma VK Alliance s.r.o. sídlí?
Sídlo firmy je na adrese Zenklova 24/54, Libeň, 18000 Praha 8, IČO 27896251.
Doporučení od zaměstnanců
Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!
Sdílejte svou zkušenost
Informace o firmě
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- IČO
- 27896251
- DIČ
- CZ27896251 · plátce DPH
- Velikost
- 50–99 zaměstnanců
- Vznik
- 3. 5. 2007 (19 let na trhu)
- Sídlo
- Zenklova 24/54, Libeň, 18000 Praha 8
- Stav
- Aktivní