VSL Gastro s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

VSL Gastro s.r.o.

IČO: 08584583

Aktuální nabídky práce

Praha od 24000 Kč

Jaké profese VSL Gastro s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Pomocní kuchaři 1 24 000 Kč

Kde VSL Gastro s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Tržiště 372/1, Malá Strana, 11800 Praha 1

Časté otázky

Kolik má VSL Gastro s.r.o. volných míst?

Aktuálně 2 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: pomocní kuchaři.

Kde firma VSL Gastro s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Tržiště 372/1, Malá Strana, 11800 Praha 1, IČO 08584583.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
08584583
DIČ
CZ08584583 · plátce DPH
Velikost
10–19 zaměstnanců
Vznik
7. 10. 2019 (7 let na trhu)
Sídlo
Tržiště 372/1, Malá Strana, 11800 Praha 1
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Výroba textiliíVýroba oděvůVýroba usníVelkoobchodMaloobchodStravování a pohostinství
Adresa

Tržiště 372/1, Praha, 11800

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení