Work Way s.r.o. — platy, recenze a volná místa | Flekni

Work Way s.r.o.

IČO: 23015896

Aktuální nabídky práce

Praha od 25000 Kč
Praha od 22400 Kč

Platy ve firmě Work Way s.r.o.

Work Way s.r.o. aktuálně nabízí průměrnou nástupní mzdu 23 300 Kč hrubého (medián 22 500 Kč, tedy přibližně 19 084 Kč čistého), podle 3 inzerátů s uvedenou měsíční mzdou. Medián je o 25 % nižší než napříč profesemi na Flekni (30 000 Kč).

PozicePrůměrná nabízená mzdaNabídek
Pomocní skladníci 23 300 Kč 3

Nabízené mzdy se pohybují od 22 400 Kč do 25 000 Kč. Spočítáno z aktuálně zveřejněných inzerátů této firmy. Nejnovější nabídka přidána 7. 7. 2026.

Jaké profese Work Way s.r.o. hledá

ProfeseNabídekPrůměr v oboru
Pomocní skladníci 3 23 300 Kč

Kde Work Way s.r.o. nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Na příkopě 859/22, Nové Město, 11000 Praha 1

Časté otázky

Kolik se platí ve firmě Work Way s.r.o.?

Průměrná nabízená mzda je 23 300 Kč, medián 22 500 Kč hrubého měsíčně. Spočítáno z 3 inzerátů firmy na Flekni.

Kolik má Work Way s.r.o. volných míst?

Aktuálně 3 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: pomocní skladníci.

Kde firma Work Way s.r.o. sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Na příkopě 859/22, Nové Město, 11000 Praha 1, IČO 23015896.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
Ověřená firma
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
23015896
DIČ
CZ23015896 · plátce DPH
Velikost
50–99 zaměstnanců
Vznik
3. 3. 2025 (1 rok na trhu)
Sídlo
Na příkopě 859/22, Nové Město, 11000 Praha 1
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Poradenství v řízeníSpecializované stavební činnostiAdministrativní podporaVelkoobchodReklama a průzkum trhuČinnosti v oblasti nemovitostí
Kontakt
776389650
Adresa

Na příkopě 859/22, Praha, 11000

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení