Yuriy Gor — platy, recenze a volná místa | Flekni

Yuriy Gor

IČO: 04362489

Aktuální nabídky práce

Jaké profese Yuriy Gor hledá

Kde Yuriy Gor nabírá

Města s aktuálními nabídkami
Sídlo firmy: Plynární 1032/29, Holešovice, 17000 Praha 7

Časté otázky

Kolik má Yuriy Gor volných míst?

Aktuálně 1 volných pracovních míst. Nejčastěji hledá: uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních.

Kde firma Yuriy Gor sídlí?

Sídlo firmy je na adrese Plynární 1032/29, Holešovice, 17000 Praha 7, IČO 04362489.

Doporučení od zaměstnanců

Zatím žádná doporučení. Sdílejte svou zkušenost jako první!

Sdílejte svou zkušenost

Informace o firmě
IČO
04362489
Velikost
1–5 zaměstnanců
Vznik
2. 9. 2015 (11 let na trhu)
Sídlo
Plynární 1032/29, Holešovice, 17000 Praha 7
Stav
Aktivní
Obor činnosti
Zdravotní péče
Adresa

Dvorecká 533/7, Praha, 14700

Pracovali jste zde?

Podělte se o svou zkušenost a pomozte ostatním.

Napsat doporučení